O mnie Agnieszka Kuźma przewodnik

Mam na imię Agnieszka i jestem licencjonowanym przewodnikiem po Krakowie. Zakochałam się w tym mieście i z pasją oprowadzam po Krakowie dorosłych, seniorów, młodzież i dzieci, a także całe rodziny.

Moje wycieczki to nie tylko pokazywanie zabytków czy oprowadzanie po wystawach, ale przede wszystkim barwna opowieść o ludziach, wydarzeniach i zagadkach. Organizuję także warsztaty, gry miejskie oraz prezentacje poświęcone tradycjom i zwyczajom Krakowa i okolic.

Oprowadzam także po oddziałach Muzeum Narodowego i Muzeum Krakowa. Ze mną odkryjesz sekrety kolekcji Książąt Czartoryskich czy Galerii Sztuki Starożytnej. Schodząc do Podziemi Rynku wspólnie cofniemy się w czasie o 500 lat do Krakowa średniowiecznego.

Organizuję cotygodniowe wycieczki tematyczne dla mieszkańców Krakowa, ale także osób, które pragną poznać bliżej sekrety miasta. Grupa „Spacerowicze na Szóstkę” zwiedza Kraków śladami romantycznych historii, poznaje sylwetki Słynnych Krakowianek, spaceruj po niezwykłych ulicach Krakowa. Regularnie zwiedzamy też  krakowskie muzea.

Stworzyłam także bloga o Krakowie, ponieważ chcę, aby każdy miał możliwość poznać to miasto. Na moim blogu dzielę się informacjami o aktualnych wydarzeniach, miejscach wartych odwiedzenia. Podpowiadam jak zorganizować wymarzoną wycieczkę rodzinną lub grupową, a także jak przygotować romantyczny weekend w Krakowie.

W wolnych chwilach tańczę zumbę i lubię poeksperymentować w  kuchni.

Jeśli masz do mnie  pytania albo chciałbyś zrobić coś fajnego w Krakowie zadzwoń +48 503 060 672 lub napisz aga.przewodnik@gmail.com